У посольстві України в Мадриді пролунав вибух

В посольстві України в Мадриді у середу, 30 листопада, пролунав вибух. За даними іспанських ЗМІ, вибухівка була в конверті, який розпакував працівник диппредставництва.

“Співробітник посольства України в Мадриді отримав легкі поранення внаслідок вибуху пристрою в дипломатичній делегації та був евакуйований до столичного госпіталю-, – повідомило агентство Efe із посиланням на джерела в поліції.

На разі поліція активувала антитерористичний протокол і оточила територію, де розташоване посольство. На місце також вирушив спецназ із знешкодження вибухівки та інші підрозділи поліції.

Дану новину також прокоментував речник МЗС України Олег Ніколенко.

“До посольства України в Іспанії надійшов конверт. Під час огляду конверт вибухнув в руках коменданта. Комендант отримав незначні поранення, нині він госпіталізований, йому надається необхідна медична допомога. Загроз його життю немає.

Решта співробітників посольства не постраждала.

Міністр Дмитро Кулеба доручив терміново посилити безпеку всіх українських посольств за кордоном.

Він також звернувся до його іспанського колеги вжити термінових заходів задля розслідування нападу на українську дипустанову. На місці вже працюють іспанські правоохоронці та піротехнічна служби”, — йдеться у дописі Ніколенка у Facebook.

Реклама

Залишити коментар