На війні з рф Україна втратила 100 тисяч військових та 20 тисяч цивільних — глава Єврокомісії

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у середу виступила зі зверненням, у якому навела оцінку втрат України у війні проти росії у 100 тисяч військових.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

Фон дер Ляєн присвятила звернення плану конфіскації заморожених російських активів та створенню спецтрибуналу для покарання росії за злочин агресії проти України.

“Вторгнення росії в Україну принесло смерть, спустошення та невимовні страждання. Усі ми пам’ятаємо жахи Бучі. За оцінками, на сьогодні загинули понад 20 тисяч мирних жителів і 100 тисяч українських військових”, – сказала президентка Єврокомісії.

Вона заявила, що Росія повинна заплатити за свої жахливі злочини, в тому числі за злочин агресії проти суверенної держави.

Президентка Єврокомісії зазначила, що ЄС пропонує створити спеціалізований суд за підтримки ООН для розслідування та судового переслідування злочину агресії росії.

Фон дер Ляєн також повідомила, що Брюссель разом із партнерами розробить план конфіскації заморожених російських активів, щоб потім передати їх на відбудову України та для компенсації збитків, завданих війною рф.

Реклама

Залишити коментар