У Львові магазинам, ресторанам та кафе компенсуватимуть половину вартості генераторів: які умови

Виконавчий комітет Львівської міської ради 29 листопада ухвалив рішення про часткову компенсацію підприємцям ресторанної сфери та роздрібної торгівлі продуктами харчування вартості  електрогенераторів для своєї роботи.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Так, передбачено впровадження ваучера на енергозабезпечення, яким зможуть скористатись львівські підприємці ресторанної сфери та роздрібної торгівлі продуктами харчування.

“Це означає, що бізнес зможе отримати допомогу від міста у розмірі до 80 тис грн на закупівлю електрогенераторів для своєї роботи”, – пояснили у міськраді.

 

“Для підтримки малого та середнього бізнесу ми пропонуємо впровадити ваучер на енергозабезпечення, який надаватиметься на часткову компенсацію підприємцям закупівлі електрогенераторів, зокрема тим, які здійснюють діяльність у закладах ресторанного господарства та закладах роздрібної торгівлі продуктами харчування, окрім алкоголю та тютюну.

Цей ваучер передбачає відшкодування 50% вартості, але щоб сума не перебільшувала 80 тис грн. Процедура буде простою – підприємці подаватимуть заяви та пакет документів до ЦНАП, а експертна комісія швидко їх розглядатиме та прийматиме рішення”, – зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Після схвалення рішення виконкомом відповідну ухвалу винесуть на розгляд сесії міськради.

Фото: depositphotos.com

Реклама

Залишити коментар