Особи старше 55 років можуть зробити безкоштовні обстеження у діагностичному центрі: перелік

Безкоштовні обстеження за принципом сheck-up стартували у Чернівецькому обласному медичному діагностичному центрі. Зробити їх можуть пацієнти віком 55+ за умови попереднього запису. Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

Ідеться про комплексний огляд, який дозволяє оцінити стан організму з урахуванням віку, статі, генетичних особливостей, виявити захворювання на ранньому етапі та визначити схильність до їх розвитку в майбутньому.

“Сheck-up – це американський термін, який означає медогляд або диспансеризацію, спрямований на профілактику недуг. За статистикою 85% передчасних смертей в Україні спричинені не інфекційними захворюваннями, а проблемами системи кровообігу та онкологічною патологією, які не були діагностовані вчасно”, – розповів генеральний директор центру Борис Гушилик. 

У базову програму check-up діагностики для всіх пацієнтів обов’язково входить:

  • ЕКГ з консультативним висновком лікаря з функціональної діагностики.
  • Флюорографія.
  • УЗД різноманітних органів та систем.
  • Дерматоскопія – дослідження шкірних утворень без операційного втручання, що дозволяє диференціювати тип пухлини (доброякісне це чи злоякісне новоутворення), а також обстежити інші захворювання шкіри і провести діагностику бородавок, папілом, пігментних невусів.
  • Дистанційна пневматична тонометрія. Безконтактне вимірювання внутрішньочного тиску на сучасному комп’ютерному тонометрі – метод, що дозволяє виявити глаукому на ранніх стадіях і попередити втрату зору.
  • Пульсоксиметрія – вимірювання рівня сатурації кисню в капілярній крові (оксигенації). Дозволяє виявити патологію дихальної та серцево-судинної систем.

За словами Бориса Гушилика, подібні комплексні обстеження раніше пропонували лише приватні клініки і тільки платно. Нині буковинці можуть отримати якісну послугу безкоштовно. Запроваджують сheck-up-діагностику на підтримку загальнонаціональної програми президента “Здорова Україна”.

На комплексний огляд до діагностичного центру необхідно записатися за телефонами: +38 097 1764284; +38 099 5031284. На дзвінки чекають із понеділка до п’ятниці з 9:00 до 13:00.

Реклама

Залишити коментар