Переможці отримають премії: у Чернівцях оголосили конкурс на кращу ідею оновлення Центральної площі

У Чернівцях відбудеться всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проєктну пропозицію комплексного благоустрою Центральної площі. Переможці конкурсу отримають премії у розмірі від 50 до 120 тисяч гривень.

Про це повідомляє Чернівцька міська рада.

При розробці конкурсної пропозиції учасникам конкурсу необхідно передбачити комплексне планування та благоустрій площі Центральної. Необхідно створити комфортний простір для відпочинку та дозвілля мешканців громади та туристів.

Тривалість конкурсу – 4 місяці (від дати, оприлюднення оголошення про проведення конкурсу (з 17 листопада 2022 року по 17 березня 2023р.).

Учасниками конкурсу можуть бути автори та авторські колективи, що включають архітекторів, ландшафтних архітекторів, інженерів-транспортників, дизайнерів з вуличного освітлення, дендрологів, інших спеціалістів з дизайну архітектурного середовища. У складі творчого колективу можуть бути студенти творчих вищих навчальних закладів.

Для участі в конкурсі автор (авторський колектив) має оформити заявку у вигляді письмової заяви (звернення) про наміри взяти участь у конкурсі із зазначенням:

прізвища, імені, по батькові автора (авторського колективу), поштової та електронної адреси, контактного номера телефону.

Заявка на участь у конкурсі подається особисто або поштою на адресу департаменту урбаністики та архітектури міської ради: 58008, м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького, 64-А, або на електронну пошту [email protected]

В день початку конкурсного проєктування (23 грудня 2022р.) зареєстровані учасники мають одержати в замовника конкурсу вихідні дані для проєктування.

Для виплати грошової винагороди переможцям конкурсу встановлюється преміальний фонд у розмірі 250 000 (двісті п’ятдесят тисяч) гривень, в тому числі:

Одна перша премія – 120000 (сто двадцять тисяч) гривень.

Одна друга премія  – 80000 (вісімдесят тисяч) гривень.

Одна третя премія  – 50000 (п’ятдесят тисяч) гривень.

Замовник приймає проєктні пропозиції для участі у конкурсі за адресою департаменту урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради: 58008, м. Чернівці, вул. Б. Хмельницького, 64-А, каб. 302. Телефон для довідок: (0372) 55-58-83. Час роботи: понеділок – четвер з 8.30 до 17.30, п’ятниця з 8.30 до 17.00.

Реклама

Залишити коментар