Населення Землі досягло 8 мільярдів людей – ООН

Населення планети Земля вже досягло 8 мільярдів людей, згідно з підрахунками Організації Об’єднаних Націй та Фонду народонаселення ООН.

Про це повідомляють сайти ООН (UN) і Фонду народонаселення ООН (UNFPA)

“Прогнозується, що 15 листопада 2022 року чисельність населення світу досягне 8 мільярдів, а Індія випередить Китай як найбільш густонаселена країна у 2023 році, згідно з прогнозами World Population Prospects 2022, опублікованими сьогодні у Всесвітній день народонаселення”.

“Цьогорічний Всесвітній день народонаселення припадає на знаменний рік, коли ми очікуємо народження восьмимільярдного жителя Землі. Це нагода відзначити наше розмаїття, визнати нашу загальну людяність і захопитися досягненнями в галузі охорони здоров’я, які дозволили збільшити тривалість життя та різко знизити материнську та дитячу смертність. В той самий час це нагадування про нашу спільну відповідальність за турботу про нашу планету та момент для роздумів про те, де ми все ще не виконуємо своїх зобов’язань один перед одним”, – сказав генсек ООН Антоніу Гутерреш.

Населення планети зростає найнижчими темпами з 1950 року, впавши нижче 1% у 2020 році. 

Останні прогнози ООН показують, що населення світу може зрости приблизно до 8,5 мільярдів у 2030 році та до 9,7 мільярда у 2050 році, а піку приблизно в 10,4 мільярда людей досягти протягом 2080-х років і залишатися на цьому рівні до 2100 року.

Реклама

Залишити коментар