Укрзалізниця продаватиме квитки на поїзд Київ — Варшава лише онлайн

З 10 листопада Укрзалізниця переводить продаж квитків на потяг №67/68 Київ — Варшава повністю в онлайн

Про це інформує Укрзалізниця.

“Укрзалізниця з 10 листопада переводить повністю в онлайн продаж квитків на найпопулярніший поїзд №67/68 Київ — Варшава, щоб завадити шахраям-спекулянтам і спростити доступ до квитків пасажирам”, – пише пресслужба.
Повідомляється, що почастішали випадки шахрайств — спекулянти перепродають квитки “з рук” чи в соцмережах. Виявлені підроблені проїзні документи.
Придбати квиток від завтра можна у телеграм-боті, додатку Укрзалізниці та Приват 24. Касири в ручному форматі квитки на цей потяг не продаватимуть.
Продаж квитків онлайн на напрямки Київ — Варшава та Варшава — Київ відкриватиметься о 08:00 за 20 діб до дати рейсу, щоб усі пасажири були в рівних умовах.
“Не потрібно буде стояти в чергах та “полювати” на квитки, а в прозорому онлайн-каналі залізниця матиме можливість відстежувати та блокувати спекулянтів”, – роз’яснюють в Укрзалізниці.

Для групових замовлень створено спеціальний онлайн-канал замовлень, а офіційні делегації, запити від дипломатичних та державних установ обслуговуватимуться виключно у відповідній спеціалізованій касі.

Повернення квитків варшавського напрямку, придбаних онлайн, можливе лише в претензійному порядку в касах вокзалу: “Це дозволяє припинити масовий викуп квитків через запрограмовані “боти”.

Відтепер при поверненні через касу квитки повертатимуться в загальний квитковий пул, доступних для всіх онлайн.

“Кількість квитків, які можна придбати на поїзд Київ — Варшава — Київ онлайн в одні руки, буде обмежена 4 квитками на одне замовлення. Бот-акаунти користувачів, які автоматично бронюють серії квитків одночасно, будуть блокуватись нашою IT-системою автоматично та незворотно”, – додали у пресслужбі.

Реклама

Залишити коментар