У Чернівцях змінять схеми руху на вулицях Герцена та Руданського

Про це повідомляє департамент транспорту та окремих питань комунального господарства Чернівецької міської ради.

На засіданні постійно діючої комісії з питань організації та безпеки дорожнього руху в м.Чернівці було вирішено організувати односторонній рух по вулицях :

  • Руданського (від вулиці Головної до вулиці У. Кармелюка);
  • О. Герцена (від вулиці У. Кармелюка до вулиці Головної).

У зв’язку з цим відбудуться певні зміни в русі автобусів, які курсують маршрутами № 7, 9А та 32.

Автобуси маршруту №7 в прямому напрямку курсуватимуть по вул. О. Герцена (а не по вул. С. Руданського як раніше), тобто зупинятиметься на зупинках громадського транспорту: вул. В. Кочубея, вул. О. Герцена, вул. Чорноморська, пров. Шпитальний, вул. Буковинська, далі маршрут без змін.

Автобуси маршруту №9-А в прямому напрямку курсуватимуть з вул. У. Кармелюка до зупинок: вул. Чорноморська, пров. Шпитальний, вул. Буковинська і до кінцевої зупинки без змін. У зворотному напрямку з вул. Головної (зупинка О. Щербанюка) повертатимуть на вул. С. Руданського (зупинки вул. Чернігівська, У. Кармелюка і далі без змін).

Автобуси маршруту №32 після зупинки громадського транспорту проспект Незалежності повертатимуть на вул. С. Руданського, зупинятимуться поруч вул. Чернігівської, біля 2-го пров. У. Кармелюка і курсуватимуть по вул. Буковинській і до кінцевої зупинки без змін. У зворотному напрямку їхатиме з вул. У. Кармелюка по вул. О. Герцена і повертати на вул. Головну в напрямку до проспекту Незалежності.

Зміни почнуть діяти уже з 9 листопада.

Реклама

Залишити коментар