Пункт пропуску “Красноїльськ” планують відкрити 10 листопада

Пункт пропуску “Красноїльськ”, що на Буковині, готовий до відкриття. До запуску КПП залишилось кілька днів

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм.

“Освітлення, зв’язок, робочі місця для людей – облаштовано все. Територія і будівлі прибрані. Техніка на своїх місцях. Капремонт більш, як 7 кілометрів дороги завершений. Залишилось тільки підняти прапори і дати старт потоку транспорту. З гарних новин – попередньо вже досягнута офіційна домовленість з румунською стороною щодо цілодобового режиму роботи, а у найближчому майбутньому – про повноцінний проїзд вантажних транспортних засобів з товарами. Чекаємо, коли наші румунські колеги обладнають відповідну інфраструктуру та дорожнє покриття зі свого боку”, – йдеться у повідомленні.

Відкриття пункту пропуску заплановано на 10 листопада. Пункт пропуску запрацює поетапно. Спочатку буде відкритий проїзд для легкового автотранспорту, згодом поїде порожній вантажний транспорт, а у перспективі “Красноїльськ” має стати повноцінним вантажним пунктом пропуску. 

Мустафа Найєм нагадав, що цей пункт пропуску планувався ще у 2015 році, тоді ж робився проєкт та укладались контракти на будівництво та облаштування.

“В якійсь іншій, ідеальній реальності конструкцію та зовнішній вигляд можна було б переглянути. Утім, повірте, це не найгірше, що будувалось на кордоні за останні тридцять років. Будь-який перегляд конструкцій означатиме нові тендерні закупівлі, новий договір з новим підрядником і, з огляду на критичну нестачу фінансування і кінець року, ще до 7-9 місяців очікування. На жаль, зараз, коли конче треба перерозподілити транспортні потоки на кордоні і коли єдиний вантажний пункт пропуску на українсько-румунському кордоні працює за межею своїх можливостей, цього часу в нас немає. Сподіваюсь і впевнений, у майбутньому в нас буде можливість підійти до цього питання більш творчо”, – сказав посадовець.

Реклама

Залишити коментар