Українцям дозволять не отримувати пластикові водійські посвідчення — МВС

У громадян буде вибір між отриманням послуг виключно онлайн з оформленням тільки електронного варіанту документів або з оформленням їх традиційних пластикових варіантів. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ.

В Україні з 14 грудня можна буде не отримувати пластикові водійське посвідчення та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Як повідомило Міністерство внутрішніх справ, буде вибір між отриманням послуг виключно онлайн з оформленням електронного варіанту документів, які дають право керувати транспортними засобами, або з оформленням традиційних пластикових бланків водійського посвідчення та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, наприклад, в сервісному центрі МВС.

“В Україні з 14 грудня можна буде реєструвати авто або оформити водійське посвідчення без використання пластикових бланків. Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до двох постанов, що регулюють отримання водійського посвідчення та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів. Відповідно до змін, у найближчій перспективі більше не буде обов’язковим отримувати пластикові бланки документів про право керування транспортними засобами та про реєстрацію транспортних засобів”, – йдеться у повідомленні.

Реклама

Залишити коментар