Забезпечить безперебійну роботу: У Чернівцях на залізничному вокзалі працюватиме генератор

Укрзалізниця отримала від Товариства Червоного Хреста України 35 генераторів для безперебійної роботи залізничних вокзалів України в умовах повномасштабної війни росії проти нашої держави. Про це повідомляє Укрзалізниця.

“Впевнено входимо до зими, бо наші партнери роблять все, щоб вокзали залишались точкою, куди люди можуть прийти і гарантовано отримати послуги. Запускаємо програму енергонезалежності вокзалів разом з Товариством Червоного Хреста України.

Це не просто крок назустріч Укрзалізниці, це крок назустріч всім пасажирам. На вокзалах розгоратимуться точки, де можна буде отримати чай, каву, погрітися, і ці генератори дозволять зробити вокзали незалежними від можливих атак ворога на енергетичну інфраструктуру України.

Дякую Червоному Хресту України за співробітництво”, — зазначив член правління Укрзалізниці, голова пасажирського напрямку Олександр Перцовський.

Окрім Чернівців, генератори працюватимуть на вокзалах Укрзалізниці в Запоріжжі (2 вокзали), Вінниці, Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Бердичеві, Рівному, Кривому Розі (2 вокзали), Ковелі, Коломиї, Мукачево, Трускавці, Моршині, Жмеринці, Івано-Франківську, Чопі, Ужгороді, Житомирі, Миронівці, Чернігові, Тростянці, Сумах, Харкові, Одесі, Черкасах, Кропивницькому, Бердичеві, Тернополі, Львові (2 вокзали) та на станціях Тараса Шевченка й Дарниця.

Реклама

Залишити коментар