Чернівецька благодійниця стала лауреаткою Національної премії “Скарб Нації 2022”

Чернівецька благодійниця стала лауреаткою Національної премії “Скарб Нації 2022”.

Про це повідомляє ГО “Оберіг людства”.

Марта  Левченко є засновницею БФ “Я майбутнє України” та “Місто Добра”. Фонд опікується дітьми, які зростають у бідності, дітьми-сиротами та позбавленими батьківського піклування, дітьми з інвалідністю або з рідкісними захворюваннями. Найбільший проєкт фонду – Міжнародний центр “Місто Добра” (кризовий центр для мам з дітьми у скрутних життєвих обставинах).

Пані Марта вже 15 років допомагає здійснювати мрії дітям, які живуть за межею бідності. Завдяки авторитету і довірі аудиторії Марта може за 1 день зібрати понад 200 000 гривень аби вирішити потреби дитини, що звернулась до фонду. Окрім того, пані Марта змогла знайти сім’ї для декількох сотень підлітків з інвалідністю, що мали найменше шансів на усиновлення.

24 лютого її команда також не лишилась осторонь, а почала у своєму центрі приймати жінок із дітьми. У центрі також розмістили три сиротинці з регіонів, де дітям залишатися небезпечно. Зараз у центрі постійно проживає більше 280 людей, які рятуються від військових дій. За час війни фонд звів два додаткових корпуси центру, які дозволили розмістити таку кількість людей. Фонд також продовжує підтримувати інтернати, дитячі лікарні та бідні родини по всій країні

Реклама

Залишити коментар