На Буковині обмежать електропостачання: для кого саме

У зв’язку із дефіцитом потужностей в Об’єднаній енергетичні системі України, який виник внаслідок обстрілів російськими окупаційними військами і призвів до пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури, блоків АЕС, ТЕС і ТЕЦ та зниженням температури повітря, НЕК Укренерго разом з Міністерством енергетики України запроваджено графіки обмеження споживання електричної енергії по всіх регіонах країни. Про це повідомляє АТ Чернівціобленерго.

Відтак, у Чернівецькій області ухвалили рішення застосувати такі обмеження щодо 18 великих промислових об’єктів області. Відповідальних осіб на усіх цих підприємствах повідомлено про таке рішення завчасно.

Керівники цих установ мають самостійно вжити всіх необхідних заходів, щоб обмежити споживання електричної енергії упродовж 20 та 21 жовтня з 07.00 до 22.00. Підприємства області мають віднестися з усією відповідальністю до ситуації, яка склалася в країні.

У разі невиконання цієї рекомендації Чернівціобленерго буде змушене застосувати на цих підприємствах графіки примусових відключень. У Чернівціобленерго наголошують, що поки що йдеться про обмеження споживання електроенергії лише для крупних промислових підприємств Буковини.

Це розпорядження НЕ стосується підприємств критичної інфраструктури, які забезпечують життєдіяльність області. Зокрема, і надалі спокійно без обмежень працюватиме електротранспорт, тепломережа, водоканал, лікарні, пекарні тощо  Для населення також жодних примусових відключень наразі НЕ впроваджено.

“Наголошуємо, що Обленерго і надалі працює у штатному режимі та виконує свою роботу з ремонту й оновлення електромереж краю з необхідністю застосування планових відключень.

Нагадуємо, що нині вкрай важливо у кожній оселі максимально скоротити споживання електричної енергії у пікові години доби: 07.00-11.00 та 17.00-22.00. У ці години краще не користуватися потужними електроприладами, якщо є можливість варто вмикати їх в інші години доби або вночі”, – йдеться у повідомлені. 

Реклама

Залишити коментар