На Буковині графіки контрольованого періодичного відключення електроенергії не запроваджено – Чернівціобленерго

Станом на сьогодні, 12 жовтня, у Чернівецькій області графіки контрольованого періодичного відключення електроенергії не запроваджено. Наразі на Буковині ситуація стабільна, Обленерго працює у штатному режимі.

Про це повідомляє пресцентр АТ “Чернівціобленерго”.

“У постраждалих регіонах енергетики працюють 24/7, щоб якнайшвидше відновити пошкоджені об’єкти, подекуди запровадили графіки контрольованого періодичного відключення задля економії електроенергії. Ми передбачали, що може статися подібний форс-мажор і у випадку надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області готові реагувати.”

Також енергетики закликають буковинців максимально зберігати розум холодним, не піддаватися панічним настроям:

“У соцмережах вже з’являються заклики «вимкнути усі прилади, звести споживання до нуля». Щоб енергосистема працювала стабільно, користуватися електроенергією потрібно упродовж доби виважено. Енергетики просять лише зменшити використання потужних електроприладів у пікові години доби, не вмикати їх одночасно.”

Водночас в АТ «Чернівціобленерго» наголошують, що щодня виконують планові завдання для ремонту і оновлення електромереж. Ці роботи неможливо виконувати під напругою, тому планово відключають енергоустаткування, лінію і споживачів. Тож, щоб дізнатися чому у вас немає електроживлення, дзвоніть до Call-центру (0372)584-980, (099)230-990, (067)230-9900.

Реклама

Залишити коментар