Україна повернула додому 37 депортованих окупантами дітей

Україні вдалося повернути 37 депортованих російськими окупантами дітей. Наприкінці серпня їх примусово вивезли з Харківської області до російського селища Кабардінка (біля Геленджика), попри те що в усіх є батьки.

Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

“Наразі, за сприяння Мінреінтеграції, родини возз’єдналися та перебувають у безпечному місці на Закарпатті. Їх розмістили в шелтерах для внутрішньо переміщених осіб — у селах із мальовничими краєвидами Білки та Горінчово”, — зазначили у відомстві.

Там вказують, що комфортні умови проживання в нещодавно відремонтованих та обладнаних приміщеннях забезпечила Закарпатська обласна військова адміністрація. Не залишилися байдужими й міжнародні організації, які передали речі першої потреби.

У Мінреінтеграції зауважили, що процес повернення був важким, але завершився успішно. Щоб забрати своїх дітей, батьки проїхали довгий шлях декількома країнами Європи.

Це стало можливим завдяки співпраці Мінреінтеграції, Державної міграційної служби, благодійної організації «SOS Дитячі Містечка Україна» та перевізників.

Кожен, хто має будь-яку інформацію про незаконне вивезення дітей до рф, може зателефонувати до Національного інформаційного бюро на цілодобову гарячу лінію 16-48 та до Департаменту кризового реагування Мінреінтеграції: 050-562-03-13.

Реклама

Залишити коментар