Уряд змінив правила перетину кордону спортсменами під час воєнного стану

Уряд змінив правила перетинання державного кордону спортсменами під час дії воєнного стану. До переліку тих, кому дозволений виїзд, додали нові категорії.

Про це йдеться у відповідній постанові.

Змінами визначено особливості пропуску спортсменів, включених до складу національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, тренерів зі складу національних збірних команд тощо.

Згідно з документом, під час воєнного стану також дозволили виїзд спортсменів, тренерів, які входять до складу команд спортивних клубів найвищих дивізіонів з ігрових видів спорту. Також це стосується осіб, які забезпечують організаційний, науково-методичний, медичний супровід, які входять до складу команд спортивних клубів вищих дивізіонів з ігрових видів спорту, спортивних суддів, арбітрів для участі у спортивних заходах, які проводять за кордоном.

Державна прикордонна служба уточнила, що підставою для виїзду спортивних команд є лист міністра молоді та спорту до Держприкордонслужби. Спортсмени можуть безперервно перебувати за кордоном не більше ніж 30 днів, але не менше строку проведення спортивного заходу. Строк перебування за кордоном може бути збільшений у разі, коли спортсмени після закінчення спортивного заходу братимуть участь в іншому спортивному заході.

Реклама

Залишити коментар