Пункт пропуску «Красноїльськ» планують відкрити в середині жовтня

Хід виконання робіт на цьому об’єкті перевірили заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм, начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк та президент Сучавської повітової ради (Румунія) Георге Флутур.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

«Ми обіцяли два пункти пропуску. Вони будуть. Були на обох будівництвах і я у це вірю. Ми отримали відповідну офіційну ноту від Уряду Румунії яка нарешті закріпила за Красноїльськом статус повноцінного вантажного пункту пропуску. Все інше – питання часу. Окремо щиро вдячний Руслану Запаранюку та Георге Флутуру за результативний діалог і спільну роботу на результат», – сказав заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм.

Сторони, зокрема, обговорили технічні аспекти відкриття КПП «Красноїльськ». У тестовому режимі через КПП пропускатимуть автівки масою до 7,5 тонн. Відтак для проїзду великогабаритних транспортних засобів укріплюватимуть дорогу з румунського боку.

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

«Відкриття цього КПП – результат консолідації зусиль усіх відповідних служб. Це, зокрема, приклад нашої успішної співпраці із Румунією. Дякую усім, хто робить свій вклад у реалізацію цього важливого проєкту», – зазначив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

Під час зустрічі учасники окреслили і визначили план, який українська і румунська сторони мають виконати до відкриття КПП «Красноїльськ».

На зображенні може бути: 9 людей, люди сидять та люди стоять

«Добудовувати КПП почали швидко і якісно. Дотримані усі відповідні технічні норми. Ми задоволені роботою української сторони у цьому проєкті», – сказав президент Сучавської повітової ради (Румунія) Георге Флутур.

На зображенні може бути: 8 людей та люди сидять
Реклама

Залишити коментар