Кулуарні ігри мера: міська депутатка Тетяна Шепелько про вплив Романа Клічука на скандальне будівництво на Шептицького, 7

 

Від підтримки до здачі інтересів: депутатка Чернівецької міської ради Тетяна Шепелько в програмі «Постфактум» на ТВА розповіла про кардинальну зміну риторики Романа Клічука у питанні про скандальне будівництво в історичному ареалі міста, на Шептицького 7. Депутатка зазначила, що на початку каденції міський голова пообіцяв повне сприяння у вирішення цього питання, втім згодом усе змінилось:

Коли я побачила, що дійсно в цій міській раді кулуарно вирішують на користь забудовника – я тоді почала публічно виступати і говорити про це вголос. Я зрозуміла, що в мене іншої зброї немає, як привернути увагу громадськості, що міський голова кулуарно вирішує на користь забудовника цю історію. Я не буду казати, що прямо Роман Клічук ходив і вирішував, але направду цим питанням для нього займався Василь Зазуляк і Марина Кирилюк.”

Зокрема, за словами депутатки вищезгадані посадовці не довели переговорний процес із забудовником до логічних документів, де б можна було побачити, що будівельна компанія гарантує відновлення та функціонування спортивного майданчика в тих розмірах, в яких він мав бути і що поряд збудують лише один будинок.

“Водночас забудовник через суд вирішив собі ситуацію таким чином, що він за старими документами отримав дозвіл на початок будівельних робіт. Тож, зараз жодного представника міської ради, який стверджує, що забудовник там щось зробить для людей – не можна слухати і вірити на слово, бо жодного такого документа немає. Є дозвіл на початок будівельних робіт за старими параметрами: будинок на 20 м, будинок на 22 м, між ними якийсь маленький простір міжбудинковий, який забудовник скаже, що це є майданчик”, – розповіла депутатка.

Також, Тетяна Шепельно додала, що команда Клічука дуже поверхнево вникає в питання, які за ними закріплені і не розуміє їх суті:

“От по Шептицького, 7 Марина Василівна Кирилюк, навіть окремо давала інтерв’ю і так мене і не зрозуміла, в чому її помилка.  Вона не зрозуміла, що вона очолювала робочу групу по Шептицького, 7, але однаково ніякого документа, який би спонукав забудовника діяти в межах охоронного законодавства і в межах інтересів мешканців, і трьох шкіл – вона не зробила ця робоча група…Ви, врешті, прийшли обслуговувати не “великі гаманці”, не забудовників в цій міській раді. Вас мешканці обрали”, – наголосила Тетяна Шепелько

Нагадаємо, 12 вересня мешканці будинків на вулиці Шептицького виходили на пікет проти будівництва двоповерхівок на Шептицького, 7. Вимагали у міської ради та Міністерства культури заборонити зведення будинків. Акцію ініціювала депутатка Тетяна Шепелько.

 

Реклама

Залишити коментар