“Такого ганебного прикладу, як був в попередній період – не буде більше”, – Руслан Запаранюк про гуманітарний штаб Осачука “Олімпія”

Начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк під час пресконференції зазначив, що попередня робота гуманітарного штабу “Олімпія” підірвала репутацію Буковини для усіх міжнародних місій, які в попередній період активно працювали в нашому регіоні.

Ми стараємось відновити цю репутацію, ми стараємось провести з ними переговори і все ж таки надати  їм можливість і віру в нас, що ми готові працювати з ними активно і такого ганебного прикладу, як був в попередній період – не буде більше” – наголосив начальник ОВА.

Водночас  Руслан Запаранюк зазначив, що дії попередників за головування Сергія Осачука показали, що “для когось війна, а в когось з’явились можливості”. Відтак, за його словами,  іноземні благодійники не розуміють, як таке може бути в одного народу:  “коли одні – страждають, а інші – стараються це використати”.

Тож, наразі в адміністрації Запаранюка активно відслідковують це питання:

Гумантірна допомога надходить. Вона не надходить на ОВА. Ми комунікуємо зі всіма активними волонтерами, ми відслідковуємо це питання. Навіть звертаємось до них по допомогу, щоб вони допомогли областям, які знаходяться на територіях, де це необхідно”, – розповів Руслан Запаранюк.

Фото: з Facebook-сторінки “Гуманітарний штаб Олімпія”

Реклама

Залишити коментар