Ватикан розтлумачив слова Папи про війну в Україні

Папа Римський засуджує загарбницьку війну росії проти України як морально несправедливу, неприйнятну, безумну та огидну.

Про це йдеться у комюніке, оприлюднене на сайті Ватикану.

“Стосовно широкомасштабної війни в Україні, яку розпочала Російська Федерація, виступи Святішого Отця Франциска є чіткими й однозначними в засудженні її як морально несправедливої, неприйнятної, варварської, безумної, огидної та святотатської”.

У Ватикані також додали, що нещодавні висловлювання Папи щодо війни в Україні “потрібно розуміти як голос, піднесений на захист людського життя та цінностей, пов’язаних з ним, а не як зайняття політичної позиції”.

У комюніке підкреслюється, що загалом виступи Папи Франциска та його співробітників щодо війни мали на меті “закликати пастирів і вірних до молитви, а всіх людей доброї волі – до солідарності та зусиль, спрямованих на відбудову миру”.

Папа Франциск 24 серпня під час загальної аудієнції говорив про війну в Україні і після цього згадав російську пропагандистку дар’ю дугіну, яка загинула у результаті вибуху автомобіля 20 серпня. Папа сказав, що вона стала “безневинною” жертвою війни.

Посол України у Ватикані розкритикував Папу Франциска, який назвав “безневинною жертвою війни” загиблу дар’ю дугіну, дочку ідеолога путіна.

Раніше Папа вже критикував постачання Україні зброї, а також покладав принаймні частину відповідальності за війну на НАТО.

Реклама

Залишити коментар