Не ходив на громадські роботи: буковинця судитимуть за ухилення від покарання

У червні цього року Сокирянський районний суд призначив заміну несплаченого штрафу на покарання у вигляді громадських робіт 37-річному жителю села Романківці. Однак, чоловік не відпрацював їх, через що правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.

Поліцейські з’ясували, що в грудні минулого року 37-річний житель села Романківці був засуджений за незаконне проникнення до чужого житла. Суд призначив чоловіку покарання у вигляді штрафу у розмірі 1700 гривень. 

Однак у червні, за клопотанням працівника «Центру пробації» Сокирянським районним судом було призначено заміну несплаченого штрафу на покарання у вигляді громадських робіт. Буковинець був ознайомлений із графіком та умовами роботи в одній із державних установ.

Проте чоловік ухилився від виконання призначеного покарання. Дізнавачі поліції під процесуальним керівництвом Дністровської окружної прокуратури передали обвинувальний акт відносно порушника до суду для розгляду.

Чоловіку інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 389 (Ухилення від покарання, не пов’язаного з позбавленням волі) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до трьох років обмеження волі. 

Реклама

Залишити коментар