Буковинські поліцейські передали ЗСУ гуманітарної допомоги на понад 90 тисяч

Протягом останнього місяця поліцейські передали продуктів харчування та необхідних речей бійцям у три області України на суму понад 90 тисяч гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.

Для того, щоб належно і вчасно реагувати на потреби бійців на передовій, буковинські поліцейські плідно співпрацюють із волонтерськими та благодійними організаціями. 

З перших днів повномасштабної війни рф проти України до нас звертаються працівники різних підрозділів поліції та військові Збройних сил з проханням придбати і передати їм необхідне. Ми розглядаємо усю цю інформацію, визначаємо пріоритетність надання необхідної допомоги та відправляємо туди, де її потребують найбільше, – розповідає начальник Управління головної інспекції ГУНП в Чернівецькій області Володимир Шепенюк.  

Цього разу завдяки спільним зусиллям громадської організації «Справа Кольпінга в Україні», обласного управління Нацполіції вдалося закупити продуктів  харчування та необхідних речей на суму понад 90 тисяч гривень. Наразі військові ЗСУ та спецпризначенці РПОП, КОРД, які перебувають на території Миколаївської, Донецької, Харківської областей, отримали адресну допомогу. Це банки з консервованим м’ясом, хлібом, шоколадним пудингом, фільтри і засоби для очистки води, військове спорядження, ліжка-матраци, зарядні пристрої.

Реклама

Залишити коментар