Майно ексрегіонала на 600 млн грн передали державі

Прокуратура передала в АРМА майно соратника Віктора Януковича та колишнього народного депутата від “Партії регіонів” Дмитра Святаша на суму понад 600 млн грн

Про це сьогодні, 13 серпня 2022 року, повідомили в офіційному telegram-каналі Офісу Генерального прокурора України.

“За клопотанням прокурорів Київської міської прокуратури арештовано та передано в управління АРМА активи, що належать народному депутату України IV-VIII скликань, який переховується в РФ та перебуває у розшуку”, – йдеться в повідомленні.

За даними слідства, він попри статус народного депутата керував одним з найбільших в Україні підприємств із продажу транспортних засобів.

Відомо, що за вказівкою колишнього народного депутата незаконно відсудили понад 200 об’єктів нерухомості та корпоративні права трьох товариств, що перебували в заставі банку, аби потім привласнити.

За цим фактом йому повідомлено про підозру у шахрайстві, підробленні і використанні підроблених документів, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом.

Прокуратура не називає імені екснародного обранця, але з посиланням на власні джерела “Українська правда” зазначає, що йдеться про Дмитра Святаша.

Реклама

Залишити коментар