Прокуратура повідомила про підозру колишньому головному бухгалтеру аеропорту “Чернівці”

​​За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру колишньому головному бухгалтеру комунального підприємства, яка зловживаючи службовим становищем заволоділа майном підприємства, несанкціоновано втручалась у систему бухгалтерського обліку та вносила неправдиві відомості (ч. 2 ст. 191,
ч. 3 ст. 191, ч. 1. ст. 362, ч. 3 ст. 362, ч. 1 ст. 366 Кримінального Кодексу України).

За даними слідства, упродовж 2019-2020 років жінка здійснювала замовлення та оплату за товар без відома керівництва, ставила на баланс підприємства, а надалі списувала придбане і привласнювала. Встановлено, що за такою схемою заволоділа побутовою та кухонною технікою, канцелярським приладдям, посудом, жалюзями та іншими товарно-матеріальними цінностями на загальну суму понад 600 тис. грн.

Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснюють слідчі поліції ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області ДСР Нацполіції України, із залученням спеціалістів Управління Західного офісу Держаудитслужби у Чернівецькій області.

Реклама

Залишити коментар