Включення України в мережу Європейських транспортних коридорів – унікальний шанс для Буковини, який не можна змарнувати. Максим Бурбак

Питання завершення розробки Транс’європейської транспортної мережі та подальший внесок України в її розбудову і функціонування почало обговорюватися ще навесні 2014 року, під час зустрічі тодішнього міністра інфраструктури України Максима Бурбака та єврокомісара з питань транспорту Сііма Калласа. Про це політик нагадав, коментуючи включення України в мережу Європейських транспортних коридорів та розширення мережі у тому числі – за рахунок Чернівецької області.

 – Як чернівчанина , мене ще тоді цікавила участь саме нашої області в цьому глобальному європейському проекті. Єврокомісар зауважив, що усвідомлюючи глобальність та ретельність розробки схем європейських транспортних коридорів, слід зачекати,як мінімум, років з 10 на їх фінальне завершення, – зазначив Максим Бурбак. – І ось, нарешті, вчора було затверджено майбутню схему транспортних коридорів та строки її розбудови.

Щиро радію, що пропозиції української сторони також враховані. Це ще один вирішальний крок для України на шляху повернення до Європейської родини. Це також неабиякий шанс для Чернівецької області вийти з глухого логістичного капкану, в якому через стратегічні помилки місцевої влади опинився регіон. І наш обов’язок не згаяти цей шанс.

Це можливість за рахунок європейських інвестицій розбудувати транспортну інфраструктуру регіону задля забезпечення функціонування Балто-Чорноморсько-Егейського коридору, що сполучить Північ та Південь ЄС через Львів та Чернівці. А це включає розбудову автомобільної та залізничної мереж, переведення нашого відрізку залізниці на електричну тягу і , маю надію, на європейський стандарт колії, повна реконструкція нашого аеропорту тощо.

Для цього потрібно вже включатись в роботу. І це вже відповідальність органів місцевого самоврядування, без участі яких реалізація цих проектів неможлива! Не змарнуймо цей шанс! Давайте найбільш ефективно залучимо Чернівецьку область до цього проекту. А це додаткові робочі міста та доходи місцевих громад!!!

Реклама

Залишити коментар