Збірна України перемогла на чемпіонаті Європи з жіночої боротьби

На молодіжному чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби у Римі (Італія) завершилися змагання серед жінок. Збірна України за підсумками турніру посіла перше місце в загальнокомандному заліку континентальної першості, повідомляє Укрінформ.

«Синьо-жовті» здобули вісім медалей у десяти вагових категоріях – 4 золоті 1 срібну та 3 бронзові.

Нагадаємо, переможницями першості Європи стали львів’янки Олександра Хоменець (вагова категорія до 57 кг) і Манола Скобельська (65 кг), Юлія Лесковець з Київщини (59 кг) та Ірина Заблоцька з Івано-Франківська (72 кг).

Львів’янка Марія Орлевич (76 кг) виграла «срібло», а харків’янка Альбіна Рілля (55 кг), Наталія Клівчуцька з Херсона (53 кг) та житомирянка Ірина Бондар (62 кг) здобули «бронзу».

Другими у медальному заліку стали борчині Туреччини – 2 золоті, 3 срібні та 1 бронзова нагороди, третіми – німкені (1, 1, 2). Загалом у Римі виступили представниці 24-х країн континенту.