Окупанти обстрілюють житлові будинки: до лікарні у Чернівцях доправили постраждалого з Луганщини

До лікарні у Чернівцях 1 липня доставили пораненого чоловіка з Лисичанська. Наразі у Луганській області надзвичайно складна ситуація. Про це сказав голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Упродовж минулої доби окупанти відкривали вогонь зі всіх наявних видів озброєння по Привіллю, Лисичанську, Вовчоярівці, Золотарівці, Лоскутівці, Верхньокам’янці, Білогорівці.

“Приватні будинки в селах вигорають один за одним. Із такою високою щільністю обстрілів встигаємо лише прихистити постраждалих. Палає одночасно в декількох місцях. Ледве встигаємо ліквідувати масштабні загоряння в Лисичанську. Як от у багатоквартирному будинку, де полум’я розповсюдилося по декількох квартирах. Або у торговельному центрі – якщо вчасно не загасили би пожежу на площі 1800 кв. метрів, важко уявити наслідки”, – зазначив Сергій Гайдай

1 липня Збройними силами України відбито два масованих наступи росіян – в напрямку Верхньокам’янки та желатинового заводу, де ворог мав спробу провести розвідку боєм. В обох випадках окупанти відійшли.

“Росіяни атакують з різних боків – військових і техніки вони залучили вкрай багато. Наші військові стримують наступ ворога”, – зазначив Сергій Гайдай.

Реклама

Залишити коментар