Правоохоронці вилучили у порушника понад 300 кущів нарковмісних рослин та близько 250 грамів канабісу. За вчинене чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2022/07/image.png)
На підставі ухвали Першотравневого районного суду міста Чернівці співробітники Чернівецького райуправління поліції спільно з оперативниками Управління боротьби з наркозлочинністю у Чернівецькій області провели санкціонований обшук за місцем проживання 60-річного жителя села Зелений Гай. Поліцейські виявили на присадибній ділянці облаштовану теплицю, в якій чоловік нелегально вирощував коноплі.
Загалом правоохоронці вилучили 317 кущів нарковмісні рослин, які буковинець культивував для власного вживання. Крім цього працівники поліції виявили та вилучили з помешкання буковинця скляну банку, поліетиленовий пакет та картонну коробку із канабісом вагою близько 250 грамів та три сита із залишками наркотичного засобу.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2022/07/image-1.png)
Усе вилучене згідно висновку експертизи являється особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом, а у рослини відповідно до експертизи мають анатомо-морфологічні ознаки роду конопель.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2022/07/image-2.png)
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2022/07/image-3.png)
Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури повідомили порушнику про підозру у вчиненні правопорушень, передбачених частиною 2 статті 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) та частиною 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.