Шахраї на Буковині: жительку Харкова ошукали на майже 70 тисяч гривень

На спецлінію “102” звернулася 67-річна уродженка Харкова та повідомила, що невідома особа незаконно заволоділа її грошима у сумі майже 70 тисяч гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.

Опитавши заявницю, співробітники Вижницького районного відділу поліції встановили, що вона хотіла отримати грошову допомогу переселенцям. Жінка знайшла в одному з месенджері онлайн-спільноту та перейшла за фішинговим посиланням. В подальшому потерпіла виконала всі вказівки, які їй надходили на мобільний телефон, внаслідок чого з її банківського рахунку зникли  69 300 гривень.

Дізнавачі поліції внесли відомості про вказану подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці зазначають, що  фішингова атака – це спроба отримати вашу особисту інформацію через Інтернет-мережу оманливим шляхом. Поліцейські застерігають громадян не відкривати посилання від незнайомих або малознайомих осіб. А тим паче, якщо в посиланні вас просять вказати такі дані, як:

ім’я користувача та паролі;

номери банківських рахунків;

PIN-коди (особисті ідентифікаційні номери);

дату вашого народження;

СVV-коди.

Якщо ви стали жертвою шахрайства, одразу телефонуйте на спецлінію «102». © Офіційний сайт Національної поліції: https://cv.npu.gov.ua/news/shaxrajstvo/na-vizhnichchini-diznavachi-policziji-rozpochali-kriminalne-provadzhennya-za-faktom-shaxrajstva/?fbclid=IwAR219908OjdzTXA-pRYjZpwMNc6rWxY_gwnmcLQ_bvQ8glNRrsN96tLRZl0

Реклама

Залишити коментар