Переправляв ухилянтів за кордон: на Буковині судитимуть 20-річного молодика

11 березня на прикордонній території Чернівецького району правоохоронці задокументували злочинні дії 20-річного жителя села Рокитне. Чоловік організував ухилянтам мобілізації переміщення поза пунктом пропуску з України до Румунії. Про це повідомляє поліція Чернівецької області.

Слідчі  встановили, що 20-річний буковинець сприяв виїзду за кордон чоловіків віком від 18 до 60 років, знаючи про діюче в Україні обмеження на їх переміщення.

Щоб незаконно потрапити до Румунії у період мобілізації, четверо ухилянтів заплатили буковинцю по 3 тисячі доларів США. Порушник перевіз чоловіків на автомобілі «Volkswagen» у село Остриця, звідки інша особа пішки повинна була провести їх до сусідньої країни. На КПП «Красноїльськ» порушників затримав прикордонний наряд.

Досудове розслідування за фактом протиправної діяльності буковинця вже завершено. Йому вручили обвинувальний акт за вчинення злочину, передбаченого частиною 3 статті 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. Порушнику загрожує до дев’яти років ув’язнення та конфіскація майна.

Нагадаємо, згідно із постановою Кабінету Міністрів України «Про Правила перетинання державного кордону громадянами України», на період дії воєнного стану забороняється виїзд за межі країни чоловікам від 18 до 60 років.

Реклама

  • Прошу пiдтримати петицiю:
    itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/10499
    Надати відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації чоловікам та жінкам, які мають новонароджену дитину до 1 року.

Залишити коментар