Влада рф за допомогою маніпуляцій намагається зірвати поставки Україні “Байрактарів”

Центр протидії дезінформації при РНБО заявляє, що росія маніпулює на темі уламків українських безпілотників. Про це повідомляється на Телеграм-каналі ЦПД.

Раніше ЦПД інформував про підготовку росією провокацій з використанням уламків збитих “байрактарів” ЗСУ, зібраних у районах ведення бойових дій на території України й доставлених до російських прикордонних областей.

Через кілька днів у російських ЗМІ почали з’являтися повідомлення про те, що “байрактари” — були нібито збиті: 25 квітня в Курській області, 27 квітня в Курській та Бєлгородській областях.

А вже сьогодні російські пропагандисти почали тиражувати тезу, що «попри риторику турецького президента про мир в Україні, його дії розходяться зі словами, оскільки майже щодня з’являються нові фото збитих над рф “Байрактарів” ЗСУ, які постачає Туреччина”.

“Така риторика є нічим іншим як спробою зірвати постачання в Україну «байрактарів», що чудово себе показали в боротьбі з російськими загарбниками”, — заявили у ЦПД.

Центр протидії дезінформації при РНБО заявляє, що росія маніпулює на темі уламків українських безпілотників.

Про це повідомляється на Телеграм-каналі ЦПД, передає Укрінформ.

Раніше ЦПД інформував про підготовку росією провокацій з використанням уламків збитих «байрактарів» ЗСУ, зібраних у районах ведення бойових дій на території України й доставлених до російських прикордонних областей.

Через кілька днів у російських ЗМІ почали з’являтися повідомлення про те, що «байрактари» були нібито збиті: 25 квітня в Курській області, 27 квітня – в Курській та Бєлгородській областях.Читайте також: У росії слідчий комітет використовують для легалізації фейків пропагандистів

А вже сьогодні російські пропагандисти почали тиражувати тезу, що «попри риторику турецького президента про мир в Україні, його дії розходяться зі словами, оскільки майже щодня з’являються нові фото збитих над рф «Байрактарів» ЗСУ, які постачає Туреччина».

«Така риторика є нічим іншим як спробою зірвати постачання в Україну «байрактарів», що чудово себе показали в боротьбі з російськими загарбниками», – заявили у ЦПД.

Реклама

Залишити коментар