З початку війни рф використала близько 70% своїх високоточних ракет

Росія використала близько 70% свого арсеналу високоточних ракет, проте вона може виробляти їх самостійно. Про це заявив журналіст-розслідувач, виконавчий директор та голова правління платформи Bellingcat Христо Грозєв в ефірі “Україна 24”.

«У них залишається приблизно 30% того, з чим вони розпочали війну. Тут ще є питання: хто працює із цими ракетами? Тому що ресурс, який уміє спрямовувати ці ракети, також обмежений. Наша розвідка вказує, що це близько 30-40 осіб. Адже Україна працює не лише на збивання та знищення ракет, а й на виявлення людей, які можуть ці ракети програмувати. Тому я не здивуюся, якщо в росії закінчиться не лише hardware, а й так званий software», – вважає Грозєв.

Коментуючи спроби рф захопити Маріуполь, журналіст зазначив, що навіть якщо битва за Маріуполь зараз буде тактично програна, це не означає поразки в битві, оскільки причина неможливості утримати Маріуполь – відсутність зброї, а не відсутність армії або відсутність мотивації. На сьогодні час працює на Україну, адже щотижня здійснюються поставки високоточного озброєння, і те, що Україна не могла зробити тиждень тому, швидше за все, буде можливо через 2-3 тижні, вважає Грозєв.

Реклама

Залишити коментар