Українська збірна на Іграх Нескорених здобула 16 медалей

На Іграх Нескорених у Гаазі українська команда здобула 16 медалей, серед яких по 5 золотих і срібних, а також 6 бронзових. Про це повідомляє Укрінформ.

Золоту медаль у штовханні ядра виборов Родіон Сітдіков з результатом 9,46 м. У стрибках в довжину Артем Лукашук з результатом 5,20 м виборов “срібло” у своїй категорії, а Іван Герецун – “бронзу” із 5,10 м. Олексій Бобчинець у бігу на 1500 метрів здобув бронзову медаль з результатом 5:42,50.

У командному змаганні зі стрільби з лука вибороли “срібло” Дмитро Афанасьєв, Сергій Калитюк і Василь Стуженко. У штовханні ядра у своїх категоріях стали медалістами Віктор Легкодух (“золото” з результатом 7,32), Рустам Росул (“срібло” з результатом 5,86), Сергій Прядка (“золото” з результатом 8,33).

Анна-Софія Пузанова, яка брала участь у змаганнях замість своєї мами Юлії Паєвської, яка перебуває у полоні, здобула бронзову медаль зі стрільби з лука в категорії новачків.

“Бронзу” у плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем українській команді приніс Іван Лепеха, Андрій Бадарак виборов дві медалі – бронзову у запливі на 50 м брасом та золоту у плаванні на 50 м на спині.

Реклама

Залишити коментар