Окупанти облаштували у Маріуполі фільтраційні центри: катують держслужбовців

Навколо заблокованого Маріуполя російські загарбники влаштували чотири фільтраційні центри, де перевіряють всіх, хто хоче виїхати на територію, контрольовану українською владою. Про це заявив мер Маріуполя Вадим Бойченко на пресбрифінгу в UkraineMediaCentre Kyiv, передає Укрінформ.

“Процедура фільтрації – це стримання евакуації в бік України… Це приниження і нічого людського. Це геноцид, це військовий злочин, це гетто. Навколо міста вони влаштували чотири таких “центри””, — сказав Бойченко.

Він розказав, що фільтрацію, яку проводять загарбники, це складна процедура.

“Якщо ти так чи інакше був пов’язаний з держслужбою, муніципальною службою, ти одразу попадаєш за ґрати – когось тримають два тижні, когось – два місяці. Ми знаємо, що там є і тортури, і все інше. На жаль, вже багато мешканців нашого міста потрапила до цих тортур, проходять через варварські знущання – і чоловіки, і жінки. Ті, хто пройшов крізь такі знущання, вже дають свідчення, і це жах”, —наголосив Бойченко.

Він навів приклад свого сусіда, який хотів виїхати в вільну Україну та записався для цього на проходження так званої фільтрації.

Реклама

Залишити коментар