Євросоюз збільшив гуманітарну допомогу Україні ще на €50 мільйонів

Європейський Союз виділив ще 50 мільйонів євро на надання гуманітарної допомоги для найбільш вразливих верств населення в усіх регіонах України.

Така інформація оприлюднена у неділю на сайті Європейської Комісії.

«ЄС виділив додаткові 50 мільйонів євро гуманітарних фондів для підтримки людей, що потерпають від російської війни проти України, включаючи 45 мільйонів євро на гуманітарні проєкти в Україні, та 5 мільйонів євро для Молдови. Це підвищує загальний обсяг гуманітарної допомоги ЄС у відповідь на цю війну до 143 мільйонів євро. Ця допомога є частиною пакета підтримки у 1 мільярд євро, що був представлений Єврокомісією минулого тижні під час глобальної благодійної акції Stand Up For Ukraine», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, згадане фінансування буде використане для покриття негайних гуманітарних потреб, включаючи надання невідкладної медичної допомоги, доступ до питної води та предметів гігієни, надання притулку та захисту, допомогу готівковими коштами, а також захист від насильства на гендерній основі.

«Додаткові 50 мільйонів євро дозволять країнам ЄС надати гуманітарне фінансування для партнерів з метою збільшення обсягів допомоги. Це допоможе людям у зонах з обмеженим доступом, які відрізані від медичних послуг, не мають води та електрики, а також для тих, хто був вимушений рятуватися, залишивши все позаду. Україно, ми з тобою!» – наголосив з цього приводу єврокомісар з кризового менеджменту Янез Ленарчич.

Реклама

Залишити коментар