СБУ отримала чергові докази грабунків і мародерства загарбників

Служба безпеки України перехопила розмову загарбника з дружиною, яка вчергове підтверджує, що грабунки і мародерство – невід’ємні супутники російських військових.  Про це повідомляє пресслужба СБУ.

У службі уточнили, що в них чимало перехоплених телефонних розмов окупантів, в яких вони відверто вихваляються своїми трофеями. А їхні родичі, зі свого боку, не просто не засуджують, а навпаки, спонукають до мародерства та ще й роблять замовлення.

«Герой» чергового перехоплення ділиться з дружиною подробицями першого дня боїв на Запоріжжі: «Мы на заправку заезжаем, там просто никого нету. Как начали красть все себе, набирать… Иллюха там… напитки-энергетики, ящиками запихал все в машину…».

Але цього виявилося замало, тож загарбники вирішили розбити склад. А там: «…пиво, водки… напитков всяких там… полностью забитый. Я давай все тоже в машину к себе вжух-вжух-вжух. Короче, грабанули их нефигово!».

Уточнюється, що єдине, що не сподобалося дружині в цій розповіді – що її благовірний міг пити енергетики. Мовляв, це шкодить здоров’ю.

«Але ми вважаємо, що смертельно шкідливим для російських окупантів є перебування на нашій землі.У цьому на власному досвіді переконалися близько 20 тисяч загарбників», – наголосили в СБУ.

Реклама

Залишити коментар