Працював в Адміністрації експрезидента: СБУ затримала агента рф

СБУ затримала агента російських спецслужб, який працював у Адміністрації колишнього президента та інших держструктурах. Про це повідомляє Служба безпеки України

“Контррозвідка СБУ затримала агента російських спецслужб, який зробив в Україні серйозну кар’єру – працював у Адміністрації колишнього президента та інших держструктурах”.

Затриманий зізнався, що з 2014 року працював на Головне управління Генштабу Збройних сил РФ. Був завербований після того, як утік з Донеччини до Бєлгорода.

Російські куратори обрали йому псевдонім “Регін” і поставили завдання – здобути секретну інформацію державного рівня.

Для цього йому навіть допомагали робити кар’єру в українських органах влади. Зокрема, агент працював у суді, згодом в одному з департаментів Адміністрації колишнього президента, а після того служив у війську.

Він також збирав компрометуючі дані про різних посадовців. А з початком широкомасштабного вторгнення в Україну – інформацію про силовиків, зброю та військову техніку.

У ході спецоперації співробітники Харківського управління СБУ перехопили канал зв’язку агента, встановили його місцезнаходження та зрештою схопили на Донеччині.

Агенту загрожує довічне позбавлення волі.

Реклама

Залишити коментар