Верещук: Сьогодні вдалось безпечно евакуювати 2 824 людини

У неділю, 10 квітня, завдяки роботи гуманітарних коридорів вдалося евакуювати у безпечніші місця 2 824 людей. Про це повідомила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, передає Укрінформ.

“Всього за сьогодні евакуйовано 2 824 людей. По гуманітарних коридорах з Маріуполя та Бердянська за сьогодні на власному транспорті та автобусах для евакуації до Запоріжжя доїхали 2 622 людини. З них із Маріуполя – 213 людини, 2 409 людей доїхали з міст Запорізької області: Пологи, Василівка, Бердянськ та Мелітополь”, —  зазначила Верещук.

При цьому колони автобусів, які сьогодні зранку виїхали із Запоріжжя для евакуації людей з Бердянська, Токмака та Енергодара, утримуються окупаційними військами на блокпосту у Василівці.

За словами Верещук, домовленості щодо проїзду автобусів для евакуації людей з цих міст вже другий день порушуються російською федерацією. Але українська влада в будь-якому разі планує продовжувати прориватись до наших людей.

“З міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна та Попасна в Луганській області сьогодні вдалося евакуювати 202 людини. При цьому постійно порушувався режим тиші з боку окупаційних військ”, —  додала віцепрем’єр.

Реклама

Залишити коментар