Поліціянти розшукали порушника, який у Чернівцях запускав феєрверки

Відео з салютами поширили у соцмережах місцеві жителі, яких обурило використання піротехніки у воєнний час. Співробітники поліції миттєво відреагували на допис і встановили винуватця. За свої дії чоловік відповідатиме перед судом.

Орієнтуючись по опублікованому відео, працівники Чернівецького районного управління поліції спільно з патрульними поліцейськими встановили приблизне місце події, опитали можливих свідків та очевидців. Правоохоронці з’ясували, що феєрверки запускав зі свого обійстя 38-річний чернівчанин.

Чоловік пояснив поліцейським, що мав удома піротехніку і діти попросили показати їм салюти. Не подумавши про наслідки, він використав феєрверки. При цьому чернівчанин порушив правила безпеки.

Співробітники поліції склали на чоловіка протокол за статтею 195-6 (Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Цей протокол буде скеровано до суду для розгляду і прийняття відповідного рішення.

Також правоохоронці запросили порушника до військкомату, де йому вручили повістку.

Реклама

Залишити коментар