Націоналізація російського майна відбуватиметься за новим законом – Прем’єр

В умовах воєнного часу націоналізація майна громадян росії, а також громадян України, які публічно заперечують війну, відбуватиметься за новим законодавством. Наразі триває напрацювання підзаконних нормативних актів.

Про це в ефірі телемарафону UA:Разом повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відповідаючи на питання, чи існує в державі механізм щодо націоналізації майна.

«Безумовно, механізми прописані в законі. Зараз буде підзаконна відповідна документація, є ряд рішень, також нормативних актів РНБО, тобто всі ці речі тепер будуть відбуватись в умовах українського законодавства», – повідомив Шмигаль.

Він уточнив, що націоналізація відбуватиметься з урахуванням умов воєнного часу.

«В умовах воєнного часу, я думаю, що ми будемо вже діяти згідно нового закону і націоналізовувати це майно в умовах військового часу», – зазначив Прем’єр.

1 квітня Верховна Рада схвалила закон, який передбачає націоналізацію майна громадян росії, а також громадян України, які публічно заперечують війну. За прийняття в цілому законопроєкту №7169 «Про внесення змін до Закону України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів» щодо уточнення окремих положень» проголосували 305 депутатів.

Реклама

Залишити коментар