Канадські правоохоронці почали розслідувати воєнні злочини в Україні

Канадські правоохоронці почали розслідувати воєнні злочини, вчинені російськими військовими в Україні. Про це повідомляє Укрінформ.

Королівська канадська кінна поліція (РСМП) розпочала національне структурне розслідування обвинувачень у вчиненні воєнних злочинів та злочинів проти людяності в Україні. РСМП – єдиний правоохоронний орган Канади, який має мандат на розслідування таких злочинів”, – йдеться у поширеному повідомленні.

Зазначається, що слідство здійснюватиметься у рамках канадської Програми розслідування воєнних злочинів, учасниками якої є Міністерство юстиції, Прикордонна служба, Міністерство імміграції та РСМП.

“Партнери програми рішуче налаштовані задокументувати, розслідувати та забезпечити повноцінне передбачене законом переслідування за ці злочини в Україні, а також притягти до відповідальності тих, хто чинив їх”, – пояснюється у заяві.

Правоохоронці наразі збирають свідчення очевидців воєнних злочинів. “Спільно партнери Програми працюють над збором важливої інформації та доказів від українців, які в’їжджають до Канади та хочуть надати її. Партнери забезпечать належне документування та збереження цих даних, аби вони не були втрачені з плином часу й важливі докази були збережені для потреб майбутніх переслідувань”, – розповіли у РСМП.

Реклама

Залишити коментар