Greenpeace заблокувала два танкери з російською нафтою біля берегів Данії

Активісти міжнародної неурядової природоохоронної організації Greenpeace заблокували у четвер два нафтових танкери біля узбережжя Данії для перевезення 100 тисяч тонн російської нафти, що стало спробою зупинити фінансування російського вторгнення в Україну. Про це повідомляє Reuters.

За даними Greenpeace і Refinitiv, судно Seaoath прибуло з росії зі 100 тисячам тонн сирої нафти марки Urals і намагалося переправити нафту на більший танкер Pertamina Prime. Трейдер Trafigura підтвердив, що вони зафрахтували танкер Seaoath.

Зазначається, що активісти на байдарках і надувних човнах встали між нафтовими танкерами Seaoath і Pertamina Prime неподалік від Фредеріксхавна у Данії, перешкоджаючи перекачуванню нафти з одного корабля на інший.

Євросоюз та його союзники ввели серйозні санкції проти росії, включаючи заморожування активів її центрального банку. У той час як США та Британія зробили кроки щодо заборони імпорту російської нафти, ЄС, який значною мірою залежить від російських енергоносіїв, не ввів санкції щодо російської нафти і природного газу.

Greenpeace заявив, що відстежив 299 танкерів з нафтою і газом з Росії з початку вторгнення кремля в Україну 24 лютого. З них 132 прямували до Європи.

Реклама

Залишити коментар