Загрожує довічне ув’язнення: Царьову оголосили нові підозри

Колишній народний депутат від “Партії регіонів” Олег Царьов відтепер підозрюється в закликах змінити межі України та колаборації з ворогом.

Про це повідомила генпрокурор Ірина Венедіктова в Facebook

“Царьов неодноразово пропагував проти інтересів держави, депутатом якої працював. Для Царьова війна в Україні – саме те. Для нього українські людські життя нічого не варті. Нещодавно Царьов звернувся до Олександра Вілкула і запропонував йому здати український Кривий Ріг агресору з РФ, в результаті чого був вимушений придбати квиток на російський туристичний лайнер, який прямує за традиційним маршрутом. Нагадаю, що відправляти воєнних злочинців в захопливу подорож на кораблику вздовж російського фарватера вже не вважається образою”.

За словами Венедіктової, складно сказати, що саме не встиг зробити Царьов в інтересах злочинного режиму РФ проти громадян України і суверенітету нашої Батьківщини.

Віднині Царьов О.А – підозрювана особа у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 та ч. 1 ст. 111-1 КК України (нова стаття –ред.) –  заклики до вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, які призвели до загибелі людей та інших тяжких наслідків, а також до підтримки рішень та дій держави-агресора і її збройних формувань, до співпраці з державою-агресором і її збройними формуваннями.

Генпрокурорка нагадує: наслідки за подібні злочини, якщо суд визнає людину винною, суворі – довічне ув’язнення.

Реклама

Залишити коментар