Миротворчу місію в Україні схвалюють дедалі більше членів НАТО – Моравецький

Кількість країн-членів НАТО, які схвалюють введення миротворчої місії Альянсу в Україну, збільшується.

Про це заявив під час візиту до Брюсселя прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, передає RMF24.

“Ми вже знаємо із засобів масової інформації за попередні кілька днів, що були позитивні реакції з Данії та Литви. Сьогодні я можу сказати, що інші держави-члени висловили своє схвалення, але вони також очікують певної підтримки та загального голосу з боку НАТО. Ми також наголошуємо, що це має бути крапкова місія НАТО”, – сказав він.

За словами польського прем’єра, у Єврораді були представники країн, які перспективу запровадження миротворців в Україну сприймають скептично. Він порадив їм уявити, що “вся Україна стає Маріуполем – розбомбленим містом, з якого змушені тікати люди”.

Моравецький також назвав дії Путіна та російських солдатів варварськими. Він підкреслив, що це дозволяє “представити найгірші сценарії, тому презентація цієї концепції знаходить все більш благодатний ґрунт”. Глава польського уряду додав, що інакше державам доведеться прийняти “десятки мільйонів біженців”.

Реклама

  • Пропоную ввести для чоловіків віком від 45 років офіційно дозволену заміну військової служби з мобілізації щомісячної фінансової допомоги армії. Через вікові причини вже не такі вояки в такому віці. Хабарі давати якось принизливо, як і ховатися. Затвердити законодавчо щомісячний (офіційний!) платіж на користь ЗСУ, який би давав право відстрочки з мобілізації на цей місяць. Поки платиш – можеш залишатись удома. Це було б справедливо.

Залишити коментар