ДБР відкрило справу проти митників, які пропустили Суркісів через кордон

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження щодо митників, які пропустили через кордон відомих бізнесенів Григорія та Ігоря Суркісів без перевірки та декларування.

про це ДБР повідомляє у Телеграмі.

Державне бюро розслідувань порушило кримінальне провадження щодо інспекторів митного посту “Вилок” Закарпатської митниці, які пропустили через кордон автомобілі Суркісів без перевірки.

“26 лютого у зону митного контролю прибули дві автівки, за кермом яких перебували Григорій та Ігор Суркіси з чотирма пасажирами в кожній машині. Інспектори не оглянули багаж та особисті речі, не виконали інші дії, передбачені законодавством під час воєнного стану. Декларування будь-яких коштів та речей під час митного оформлення вказаними особами не проводилось”, – ідеться у повідомленні.

Водночас, за попередніми даними, на митному пості в Угорщині Суркіси задекларували до ввезення в країну великі суми готівки.

ДБР розслідує факт незаконного переміщення через через пункт пропуску “Вилок” Закарпатської митниці до Угорщини майже 30 млн євро, передає Укрінформ

Реклама

Залишити коментар