Ізюм майже стерто з землі: зруйнована інфраструктура

Місто Ізюм Харківської області наразі без світла, води та тепла, його жителі не виходять із підвалів, сам населений пункт унаслідок постійних обстрілів майже знищено. Про це у Телеграмі повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

“Містечко, яке до війни налічувало всього 46 тисяч жителів, зараз майже стерто з землі, зруйнована інфраструктура”, — наголосила омбудсмен.

За її словами, загарбники розстрілюють мирних жителів Ізюма. Зокрема, на виїзді з міста бойовики накрили артилерійським вогнем приватний мікроавтобус, доля пасажирів на цей час невідома.

“Наразі тривають бої за цей населений пункт. Ворог безперервно обстрілює його авіацією та артилерією вдень і вночі. Жодних можливостей для доставки гуманітарної допомоги або евакуації немає. Місто без світла, води і тепла. Жителі не виходять з підвалів. Кількість жертв серед цивільного населення встановити неможливо”, — заявила омбудсмен.

Вона наголосила, що такі дії військ рф є геноцидом, згідно з конвенцією ООН про запобігання злочину геноциду і покарання за нього.

Денісова закликала НАТО закрити небо над Україною! Ворог вбиває наші міста

Реклама

Залишити коментар