Український культурний фонд спрямує 583 мільйонів на потреби ЗСУ

На потреби Збройних сил України буде спрямовано 583 млн грн від Українського культурного фонду. Про це повідомляється на сайті УКФ.

“Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2022 року №245, кошти у сумі 583 281 млн грн, що були передбачені на реалізацію культурно-мистецьких проєктів у 2022 році, будуть спрямовані на забезпечення потреб Збройних сил України для протидії агресії з боку російської федерації”, — ідеться в повідомленні.

Зазначається, що, як результат, грантовий сезон у 2022 році призупинено до остаточної перемоги над російськими окупаційними військами.

В УКФ повідомляють, що незабаром зв’яжуться з грантоотримувачами, проєкти яких пройшли технічний відбір, а також з експертами, які здійснюють оцінювання проєктів, щоб роз’яснити подальші кроки спільної роботи.

“Водночас Український культурний фонд продовжує свою роботу щодо боротьби з російською агресією, підтримкою наших захисників. Тримаємося разом, нікого не кидаємо напризволяще та продовжуємо боронити країну кожен на своєму фронті”, — зазначив виконавчий директор УКФ Владислав Берковський.

Реклама

Залишити коментар