Окупанти мінували тіло вбитого селищного голови Гостомеля

Тіло вбитого голови Гостомельської селищної ради Юрія Прилипка після розстрілу мінували російські військові, але потім самі ж розмінували. Про це повідомляє радник вбитого голови Ростислав Скуратівський, донька Прилипка Надія у коментарі “Слідству.Інфо.

7 березня Гостомельська селищна рада повідомила, що мера міста Юрія Прилипка застрелили російські окупанти, коли він розвозив продукти та ліки жителям гостомельського ЖК “Покровський”.

“Вони (батько і ще четверо людей) їхали у машині центральною вулицею Гостомеля, коли назустріч виїхала колона ворожої техніки і почала обстрілювати цивільну машину. Вони розвернулися і з’їхали у провулок, який був заблокований трактором. Їхати більше не було куди і всі пасажири вистрибнули з автівки. У ЖК “Покровський”, що поруч, перебували снайпери і обстрілювали все довкола. Батька і ще двох хлопців розстріляли, а двом вдалося врятуватися”.

За словами очевидців, забрати тіло мера прийшов місцевий священик отець Петро.

“Отець Петро взяв хрест, одягнув ризи і пішов забирати тіло”, — розповів “Слідству.Інфо” радник вбитого голови Ростислав Скуратівський.

“Коли батюшка підійшов до тіла, його зупинив російський окупант і сказав не підходити. Росіянин зняв з тіла розтяжки, проводки якісь чи що і тільки потім допоміг погрузити тіло на тачку”, — сказав радник.

Реклама

Залишити коментар