ООН заборонила співробітникам називати дії рф в Україні “війною” чи “вторгненням”

Організація Об’єднаних Націй заборонила своїм співробітникам використовувати слова “війна” або “вторгнення” для опису дій Росії в Україні. Про це повідомило видання Irish Times, пише “Європейська правда“. 

Видання ознайомилося зі змістом електронного листа від департаменту з комунікацій на адресу співробітникам ООН,   який було розіслано в понеділок.

Співробітникам ООН рекомендується називати війну “конфліктом” або “військовим наступом” – незважаючи на те, що сотні мирних жителів було вбито, а два мільйони українців стали біженцями у результаті російського вторгнення.

Росія, держава-агресор, називає війну “спецоперацією”. РФ влаштувала полювання на своїй території за тими громадянами, які називають бойові дії “війною”.

Крім того, співробітникам ООН заборонили використовувати український прапор у особистих або офіційних облікових записах у соціальних мережах або на веб-сайтах.

“[Використовуйте] “конфлікт” чи “військовий наступ”, а не “війна” чи “вторгнення”, коли йдеться про ситуацію в Україні. Не додавайте український прапор у особисті або офіційні акаунти в соціальних мережах або на веб-сайти”, – йдеться у листі до співробітників.

Реклама

Залишити коментар