Російський АвтоВАЗ призупиняє виробництво на 4 дні

Російський автомобільний концерн АвтоВАЗ призупиняє виробництво, доки – на 4 дні. Про це повідомляє спеціалізоване видання “ЗаРулем”. 

Заводи в Тольятті та Іжевську не працюватимуть 5 березня та з 9 по 11 березня включно.

Офіційна причина, через яку керівництво концерну прийняло таке рішення – збої в постачанні німецьких напівпровідників.

“У зв’язку з кризою постачання електронних компонентів і з метою недопущення значного зниження рівня доходів співробітників компанії адміністрація АвтоВАЗа прийняла наступні рішення про графік роботи підприємств у Тольятті та Іжевську: 5 березня оголошується днем простою зі збереженням заробітної плати. Період з 9 по 11 березня оголошується днями простою з оплатою у розмірі двох третин від середньомісячного заробітку”, – повідомили в концерні.

Станом на січень 2021 року на АвтоВАЗі працювали понад 34 тисячі осіб.

На тлі економічних санкцій та різкої девальвації рубля чимало автоконцернів зупинили поставки своєї продукції в диктаторську Росію. Серед них – Volkswagen Group Rus (Audi, Volkswagen, Skoda, Porsche, Lamborghini, Bentley, мотоцикли Ducati), General Motors (Chevrolet, Cadillac), Jaguar Land Rover, BMW, Renault, Hyundai, Toyota та Lexus.

Чи не єдиний іноземний автовиробник, який попри військову агресію путінського режиму проти України, залишиться працювати на ринку Росії – китайський Geely.

Реклама

Залишити коментар